Benvinguts a

Coses de pac

Per compartir algunes idees, vivències i xorrades que em passen pel cap o pel carrer o al tren. Blog gestionat amb el WordPress.

www.flickr.com
Este és un mòdul Flickr que mostra fotos públiques de coses de pac. Crea el teu propi mòdul, si vols aquí.

Pàgines

Núvol d'etiquetes



linux user #441306

Articles recents

Arxius

Comentaris recents

Bicicleta

Blogroll

Fotos

Massalfassar

Personal

Ubuntu

Meta

Creative Commons License
Aquesta obra està subjecta a una Llicència de Creative Commons.

Prova

Renfe deixa la feina a mitges

Enviat el dimarts 13 de novembre de 2007 per Pac

Una de les primeres coses que vaig publicar a este Bloc va ser la notícia Per fi Renfe habilita espai per dur les bicis en condicions, circumstància que vaig poder viure en primera persona i que vaig recollir en unes quantes fotos.

Açò va ser al febrer de 2007 i 9 mesos després estem igual, vaja no igual si no pitjor.

Ara ens trobem amb una absoluta mancança de senyalització exterior al tren indicant que hi ha habilitat un espai per poder portar la bicicleta còmodament, situació que fa que després d’haver fet una forta inversió, els usuaris de binomi bici+tren segueixen desconeixent que els han reservat i adequat un espai per no destorbar la resta del passatge i portar les bicicletes en millors condicions.

És una llàstima que es presenten estes situacions que ens fan pensar que Renfe ha volgut fer un gest per a la galeria i fer-se la foto i res més i ara és el moment de reclamar no només senyalització externa a les unitats equipades, com la proliferació d’espais porta-bicicletes a tots els trens per facilitar la intermodalitat bici+tren.

Llavors us propose una mica d’acció davant Renfe.

Enviar per correu postal i correu electrònic el model d’escrit Reclamació portabicicletes o Reclamación portabicicletas a les Oficines d’Atenció al Client de Renfe Rodalia de tota Espanya i animar a presentar reclamacions per escrit en estos termes a totes i cadascuna les oficines d’atenció al viatger.

Presentar reclamacions serveix per a molt i ens consta que es tenen en compte, sobretot en línies amb certificació AENOR on la qualitat és fonamental i l’opinió dels usuaris un bon termòmetre de la mateixa. Feu arribar a quanta més gent millor l’escrit i que siga presentat massivament.

Oficina de Atención al Cliente Asturias clienteasturias@renfe.es
C/ Uría , s / n. Edificio Anexo a la Estación de Renfe
33003 OVIEDO

Oficina de Atención al Cliente Barcelona clientebarcelona@renfe.es
Estación de Sants.
Plaça Països Catalans, s/n.
08014 BARCELONA

Oficina de Atención al Cliente Bilbao clientebilbao@renfe.es
Plaza Circular, 2 – 3er piso
48008 BILBAO

Oficina de Atención al Cliente Cádiz clientecadiz@renfe.es
Estación de Cádiz
Plaza de Sevilla , s/n
11006 CÁDIZ

Oficina de Atención al Cliente Madrid clientemadrid@renfe.es
Avda. Ciudad de Barcelona, 8 – 3ª
28007 MADRID

Oficina de Atención al Cliente Málaga clientemalaga@renfe.es
C/ Explanada de la Estación, edificio Múltiple 2, 1ª planta
29002 MÁLAGA

Oficina de Atención al Cliente Murcia clientemurcia@renfe.es
Estación de Murcia
Plaza Industria, 1
30002 MURCIA

Oficina de Atención al Cliente San Sabastián clientesansebastian@renfe.es
Estación de Irún
C/ Estación , s/n
20301 IRÚN

Oficina de Atención al Cliente Santander clientesantander@renfe.es
Estación de Santander, andén – vía 1.
Plaza de Estaciones , s/n
39002 SANTANDER

Oficina de Atención al Cliente Sevilla clientesevilla@renfe.es
Estación Santa Justa
Avda. Kansas City s/n
41007 SEVILLA

Oficina de Atención al Cliente Valencia clientevalencia@renfe.es
Xàtiva, 24
46007 VALENCIA

Pertany a Activisme, Bicicleta, Denúncia, General, Reclamacions i queixes, Renfe, Transport públic | Sense comentaris »

Deixa un comentari

Per favor: Els comentaris estan moderats i això pot retardar la publicació del teu comentari. No cal que tornes a reenviar el teu comentari.

copyright © 2oo6 Coses de pac | Gràcies al Wordpress